Кременная online
Среда, 24.04.2024, 23:38
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум Кременная онлайн » Флудилка » корм
корм
ДжеймсДата: Вторник, 21.09.2021, 11:22 | Сообщение # 1
Ранг 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 40
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Сыну купили маленького котенка породистого. Нужен соответсвующий корм, подскажите как выбрать ему корм?

Сообщение отредактировал Джеймс - Вторник, 21.09.2021, 11:24
 
ДоминикаДата: Вторник, 21.09.2021, 11:24 | Сообщение # 2
Ранг 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
В ранньому періоді життя, дуже важливо підібрати те чим кормити кошеня Тому я вам раджу прочитати статтю з приводу годівлі маленьких кошенят. Нам ця стаття дуже допомогла, коли ми були в схожій ситуації.
 
XaviДата: Четверг, 23.09.2021, 19:03 | Сообщение # 3
Ранг 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
только премиум качества, у меня много питомцов, вот для прогулок я сделал газон, а вот забор какой https://www.zaboroff.ru/spb/
 
ДоминикаДата: Четверг, 13.10.2022, 18:30 | Сообщение # 4
Ранг 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Мы подобрали на улице котенка несколько месяцев назад, видно было что твердую пищу ему рано, а молочко желудок не воспринимал, пришлось покупать вот такой прикорм https://zoodom.kiev.ua/ru/pl-koshki_korm_i_lakomstva_zameniteli_moloka Это заменитель молока, котенок кушал его с удовольствием, организм такой корм хорошо принимал.
 
guti1000Дата: Понедельник, 14.08.2023, 11:16 | Сообщение # 5
Ранг 5
Группа: Пользователи
Сообщений: 130
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Інтернет-магазин зоотоварів "lfriend", виявився справжнім порятунком для мене та моїх вихованців. Якщо вам потрібно купити сухий корм для собак звертайтесь до них. Я був приємно вражений величезним вибором товарів, починаючи від корму та ласощів, і закінчуючи іграшками та аксесуарами. Сайт був зручним та інтуїтивно зрозумілим, оформлення замовлення пройшло швидко та без проблем. Доставка була оперативною, а якість товарів виявилася чудовою. Мої вихованці полюбили нові іграшки, а я отримав все необхідне для їхнього комфорту. Рекомендую цей інтернет-магазин для всіх власників домашніх тварин.
 
Форум » Форум Кременная онлайн » Флудилка » корм
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Статистика
Рейтинг сайтов Луганска и
Луганской области
Copyright Prikhod © 2024 Хостинг от uCoz