Кременная online
Воскресенье, 17.10.2021, 05:47
Меню сайта
Последние темы форума
Осторожно Ваш компьютер прослушивают (15)

Подарок (11)

Базы отдыха/санатории/турбазы Кременная (175)

витамины (0)

спортпит (0)

украшения (0)

игровые приставки (0)

21 июня День Музыки (5)

Последние фотографии
Последние объявления
Наш опрос
3. Яка на вашу думку пріоритетна сфера подальшого розвитку громади?
Всего ответов: 441
Главная » Архив материалов
1 2 3 ... 85 86 »

Програма розвитку ООН в рамках Програми відновлення та побудови миру за кошти Уряду Великобританії.
Партнери Бізнес-експо: Луганська ОДА, Луганська ТПП
23-24 березня 2017 року в м. Сєвєродонецьк Луганької області, (приміщення Льодового палацу спорту, вул. Маяковського 28, планується проведення Бізнес-експо Луганської області.
Однією з основних проблем, з якою стикається малий та середній бізнес Луганської області через збройний конфлікт на Донбасі - проблема експортувати свої товари в сусідні країни, в тому числі і Росії, як один з найбільших експортних ринків. Деякі інші проблеми місцевих компаній, це втрата традиційних ринків, труднощі розширення своєї діяльності за межами Луганської і Донецької області, відсутність досвіду в створенні нових відносин з потенційними діловими партнерами з-за кордону, а також пошкодження промислових об'єктів. Збройний конфлікт на Донбасі також призвів до пошкодження транспортно-логістичної інфраструктури, в тому числі автомобільних і залізних доріг, що є необхідним для роботи промисловості, дистрибуції та продажу. Цей в свою чергу створює додаткові труднощі з поставками сировини та продажем готової продукції. Для того, щоб посилити ділову активність в Луганській області, допомогти місцевим компаніям в збуті своєї продукції та створити нові економічні можливості заплановано проведення Бізнес-експо Луганської області.
Бізнес-еспо Луганської області є важливим інструментом для просування бізнес-можливостей за межі р ... Читать дальше »

Просмотров: 10732 | Добавил: Andre | Дата: 22.02.2017 | Комментарии (0)

Учні Кремінської школи – гімназії запросили до себе на свято Соборності військовослужбовців однієї з бригад Збройних Сил України. Раніше діти разом із вчителями та батьками проводили благодійний патріотичний ярмарок по збору коштів для учасників проведення АТО. На зібрані (досить «серйозні») кошти закупили прилади, необхідні для артилеристів, та вручили їх сьогодні командиру підрозділу військової частини. Гімназисти розповіли гостям про себе – про успіхи і реалізовані проекти, натомість військовослужбовці подякували дітям і колективу за увагу, за поміч, за щирі дитячі емоції. Наостанок домовились про обов’язкову наступну зустріч.

Просмотров: 3157 | Добавил: VVP | Дата: 23.01.2017 | Комментарии (0)

98 – у річницю проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР креміняни відзначили урочисто, незважаючи на доволі зимну погоду. Біля стели з барельєфом Тарасу Шевченку зібрались керівники району і міста, духовенство, військовослужбовці – учасники проведення АТО, багато учнівської молоді, ліцеїсти Кадетського корпусу імені героїв «Молодої гвардії», громадськість. 
«Завдяки проекту нашого губернатора «Змінимо країну разом!» наш район знайшов ... Читать дальше »

Просмотров: 1787 | Добавил: VVP | Дата: 23.01.2017 | Комментарии (0)

20 січня, на центральній площі міста пройшов флешмоб "У єдності наша сила", присвячений Дню Соборності України. Він зумів об'єднати молодь з обласного медичного училища, Луганського коледжу культури та мистецтв, Кремінського професійного ліцею та Луганського інституту фізкультури і спорту. 
Основні гасла учасників акції це – «Ми єдині, бо непоборимі!», «У єдності наша сила!» та «Нам берегти тебе,соборна Україно, і нам тво ... Читать дальше »

Просмотров: 1555 | Добавил: VVP | Дата: 23.01.2017 | Комментарии (0)

З метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації у районі діють пункти обігріву: 
1. Кремінське районне територіальне медичне об’єднання - м. Кремінна, вул. Перемоги, 1а; 
... Читать дальше »

Просмотров: 1784 | Добавил: VVP | Дата: 23.01.2017 | Комментарии (0)

Згуртуй свою громаду!

КОНКУРС НА УЧАСТЬ В ПРОЕКТІ «ЄДИНА ГРОМАДА»

Ви активний громадянин та маєте бажання працювати на благо своєї громади?

Вірите, що майбутнє залежить від людей, а вирішення спірних питань можливе завдяки діалогу?

Ваша громада потребує навичок спілкування з різними групами населення та вмінню чути один одного? 

У вас є ідеї для розвитку своєї громади?

Якщо так – візьміть участь у конкурсі і допоможіть своїй громаді стати більш згуртованою!

Проект «Єдина громада» в Україні сприятиме згуртованості громади, розвитку навиків ефективної комунікації та вирішенню спірних або конфліктно-чутливих питань через діалог.

В рамках реалізації проекту тільки в 12 відібраних громадах Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, підконтрольних Україні частинах Луганської та Донецької областей, будуть проведені спеціально розроблені навчання, діалоги та заходи, направлені на згуртування громади, її об’єднання та на подальше мирне вирішення проблем на місцевому рівні.

Ключові етапи проекту:

Етап 1: відбір 12 гро ... Читать дальше »

Просмотров: 1584 | Добавил: Andre | Дата: 21.01.2017 | Комментарии (1)

16 березня на центральній міській площі відбулась громадська акція під такою назвою. Ініціатором її проведення є активістка Майдану Катерина Валевська. Розпочавшись у Києві, Велика Українська Хода вже побувала у 120 українських містах. Мета Ходи – вшанувати загиблих Героїв України. 
У кожному населеному пункті, де проводиться акція, його жителі пишуть свої побажання на Державному прапорі. Першими свої побажання на «кремінському» прапорі, який, до речі, став 121 – м, написали голова районної держадміністрації Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко. Далі до них долучились усі бажаючі. 
Натомість, учні Кремінської школи – гімназії попрохали Катерину Валевську, Оксану Герасименко та інших учасників громадської ініціативи залишити їх автографи на жовто – синьому стягові, який зберігається у гімназійному музеї. 
В ході урочистої презентації акції у Кремінній було багато теплих і щирих слів, багато світлих емоцій. 
«Темряву не можна побороти темрявою. Зробити це можна тільки світлом. То ж хай кожний із нас буде намагатись стати воїном світла і добра!» - сказала Катерина. 
Бард з Київ ... Читать дальше »

Просмотров: 703 | Добавил: VVP | Дата: 18.03.2016 | Комментарии (0)

Відзначення 202 – ї річниці від дня народження Великого Кобзаря в районі продовжилось урочистими зборами «І став для нас Шевченко заповітом, безсмертним, як сама душа!», що пройшли у районній дитячій музичній школі.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко, молодь, громадськість.
Віддаючи належне видатному Українцю, Наталя Чехута згадала ще про одного незламного борця за незалежність своєї країни - Надію Савченко. 
Під час заходу вихованці музичної школи виконували українські мелодії та пісні. Знаний хоровий колектив «Рапсодія» під керів ... Читать дальше »

Просмотров: 686 | Добавил: VVP | Дата: 09.03.2016 | Комментарии (0)

9 березня в Алеї Слави Героїв України у районному центрі зібралась Кремінська громада – з нагоди відзначення 202 – ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 
Серед присутніх було багато молоді – учні міських загальноосвітніх закладів, шкіл – інтернатів, професійно – технічного ліцею, студенти медичного училища. Саме учнівська молодь із чотирьох шкіл та гімназії провела патріотичну акцію «Почуй Шевченка», виконавши його віршовані твори, а безсмертний «Заповіт» присутні почули у виконанні гімназистів українською, англійською та польськими мовами. 
Цитували Шевченкове слово у цей день і керівники району. Так, голова державної адміністрації Наталя Чехута відзначила надзвичайну актуальність тематики творчості Кобзаря тим подіям, які зараз відбуваються в Україні. У своєму виступі вона пригадала рядки духовного заповіту українцям «І мертвим, і живим…». 
«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине. От де, люди, наша слава, Слава України!», - так звернувся до присутніх голова районної ради Володимир Прокопенко. «Саме ми сьогодні творимо нашу новітню історію, йдучи крок у ... Читать дальше »

Просмотров: 674 | Добавил: VVP | Дата: 09.03.2016 | Комментарии (0)

Форма входа
Логин:
Пароль:
Кто здесь
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Сегодня здесь были
troyxx69
Наши именинники
maksim(32), Well(53), KUB(32), dagruzov(45), AlexidomBreM(38), annakopolinna(33)
Наши статьи
Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури оприлюднює графік прийому громадян за місцем їх роботи у лютому 2016 року (1654)
Попереджений – «озброєний»! (1125)
Прийом запитувачів у Кремінському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури (1116)
Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури оприлюднює графік прийому громадян за місцем їх роботи у січні 2016 року (1603)
Графік прийому громадян прокуратурою Кремінського району Луганської області за місцем їх роботи у листопаді 2015 року (1124)
Відкладення виконання вироку на певний строк (1325)
Розгляд електронних звернень громадян і звернень, отриманих на «гарячу лінію» прокуратурою Кремінського району (1113)
Незнання законів не звільняє від відповідальності (1245)
Стан додержання прав неповнолітніх при доставленні та адміністративному затриманні (1061)
Графік прийому громадян прокуратурою Кремінського району Луганської області за місцем їх роботи у жовтні 2015 року (1033)
Наслідки невиконання кримінального покарання у вигляді штрафу (1331)
Наши файлы
День Народження Грушевського (53)
Природоохоронні об’єкти Кремінщини (230)
Інвестиційний паспорт кремінський район луганської області 2012р (326)
Харьковские казаки. Том 1, книга 2. Альбовский Е. 1915 (211)
Харьковские казаки. Том 1, книга 1. Альбовский Е. 1914 (210)
Память, которая всегда с нами! (899)
Фёдор Гайда: Как произошло слово "украинцы" (291)
Расписание фотоэкспозиций "Зеленая Кременная" (184)
Река Северский Донец - главная водная артерия Восточной Украины (495)
Календар знаменних і пам’ятних дат на 2011 рік (337)
Кременское областное медицинское училище (448)
Архив новостей
«  Октябрь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Праздники Украины

Друзья сайта
Наша аудитория
Курс валют
Статистика
Рейтинг сайтов Луганска и
Луганской области
Поиск по сайту
Copyright Prikhod © 2021 Хостинг от uCoz