Кременная online
Вторник, 23.04.2019, 10:56
Меню сайта
Последние темы форума
проблемы с подачей воды (80)

СВИНГ (11)

Суши или пицца? (1)

нужен совет (1)

Торрент программка (3)

Кто куда едет отдыхать? (30)

НЬЮФЛУДИЛКА! (164)

кто в какой школе учился (57)

Последние фотографии
Последние объявления
[01.02.2018]
Сварные двери,решетки,ворота,ограды г.Кр...
[01.02.2018]
Натяжные потолки г.Северодонецк и регион
[01.02.2018]
Решетки на окна,двери,балконы г. Северод...
[01.02.2018]
Защитные Ролеты г.Северодонецк и Регион
[01.02.2018]
Пенопласт от производителя г.Северодонец...
[01.02.2018]
Жалюзи,москитные сетки от производителя ...
Наш опрос
2.Які першочергові проблеми підлягають вирішенню в "Кремінській об"єднаній громаді" ?
Всего ответов: 384
Главная » Статьи » Мои статьи

Безпека дорожнього руху
Щоденно більша частина населення нашої країни бере участь в дорожньому русі в ролі водіїв, пішоходів або пасажирів. Тому без перебільшення можна сказати, що забезпечення безпеки дорожнього руху є важливою державною проблемою, що має велике соціальне значення. Від її успішного вирішення залежить життя і здоров’я людини.
За даними Кремінського РВ ГУМВС в Луганській області за 9 місяців поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 22 факти щодо дорожньо-транспортних пригод з них 5 зі смертельним результатом, страждають переважно пішоходи які нехтують правилами дорожнього руху.
Якщо кожний буде дисциплінованим на вулиці і дорозі, нетерпимим до порушників правил руху, то можна уникнути безглуздих трагедій і жертв. Кожна людина повинна знати що знання правил дорожнього руху, дотримування їх, витримка та повага один до одного всіх учасників руху – збереже життя багатьох людей. Кожен водій транспортного засобу повинен пам’ятати що він може стати в будь – який час пішоходом чим повага повинна бути до кожного учасника дорожнього руху.
Дорожній рух - це процес руху транспортних засобів по дорогах, в якому дії його учасників - водіїв, пішоходів і пасажирів визначаються спеціальними правилами.
Правила дорожнього руху згідно Закону України “Про дорожній рух” встановлюють єдиний порядок дорожнього руху по всій території України. Важливим фактором, який впливає на забезпечення безпеки дорожнього руху, є технічний стан транспортних засобів, під яким розуміють як досконалість їх конструкцій, так і їх технічну справність. Оцінюючи автомобіль або інший технічний засіб з точки зору безпеки його конструкції, розрізняють як активну, так і пасивну безпеку.
Активна безпека досягається надійною системою гальмування, яка дозволяє швидко і в той же час безпечно знизити швидкість, або зупинитись. Одним із найефективніших засобів захисту життя здоров’я водіїв та пасажирів є паси безпеки.
До засобів пасивної безпеки відносяться енергопоглинаючі колонки керма, які пом’якшують удар водія об колесо керма при зіткненні автомобілів.
На безпеку руху впливають і дорожні умови безперервний рух в будь-яку пору року, своєчасна очистка і ремонт проїжджої частини дороги, підвищення ефективності використання снігоочисних та інших машин і механізмів по догляду за дорогами.
Регулювання дорожнього руху - одна із форм прояву владних функцій в процесі дорожнього руху. Здійснюється уповноваженими на це органами і посадовими особами. Для регулювання дорожнього руху застосовують різні технічні засоби: дорожні знаки, розмітку, світлофори, огорожі тощо. Регулювання в сучасному його розумінні є дуже складним видом діяльності, яка потребує використання новітніх технічних заходів, включаючи електроніку.
Віддаючи належне соціальному значенню проблеми забезпечення безпеки дорожнього руху, слід підкреслити її залежність від масової підготовки населення до участі в цьому процесі, маючи на увазі, що переважна більшість дорожньо-транспортних пригод виникає в результаті порушень правил дорожнього руху безпосередніми його учасниками, які не зуміли або не захотіли правильно відреагувати на ситуацію, яка виникла на дорозі. Порушник правил дорожнього руху повинен нести кримінальну, громадську, адміністративну, дисциплінарну відповідальність.
Для зниження небезпеки людських матеріальних втрат, викликаних дорожньо-транспортними пригодами, необхідне суворе дотримання “Правил дорожнього руху” всіма його учасниками.

Старший прокурор прокуратури
Кремінського району
молодший радник юстиції М. Юшко
Категория: Мои статьи | Добавил: prokuratura (13.10.2014)
Просмотров: 701 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Кто здесь
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Сегодня здесь были
Eugezenus, BusordHap, WouglasFluby, KezlyRot
Наши именинники
savchenkoolga(49), Petr8248(35), collega3(32), b_e_l_u_y(28)
Наши статьи
Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури оприлюднює графік прийому громадян за місцем їх роботи у лютому 2016 року (1040)
Попереджений – «озброєний»! (749)
Прийом запитувачів у Кремінському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури (741)
Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури оприлюднює графік прийому громадян за місцем їх роботи у січні 2016 року (1127)
Графік прийому громадян прокуратурою Кремінського району Луганської області за місцем їх роботи у листопаді 2015 року (735)
Відкладення виконання вироку на певний строк (891)
Розгляд електронних звернень громадян і звернень, отриманих на «гарячу лінію» прокуратурою Кремінського району (756)
Незнання законів не звільняє від відповідальності (778)
Стан додержання прав неповнолітніх при доставленні та адміністративному затриманні (690)
Графік прийому громадян прокуратурою Кремінського району Луганської області за місцем їх роботи у жовтні 2015 року (701)
Наслідки невиконання кримінального покарання у вигляді штрафу (904)
Наши файлы
День Народження Грушевського (30)
Природоохоронні об’єкти Кремінщини (205)
Інвестиційний паспорт кремінський район луганської області 2012р (307)
Харьковские казаки. Том 1, книга 2. Альбовский Е. 1915 (146)
Харьковские казаки. Том 1, книга 1. Альбовский Е. 1914 (188)
Память, которая всегда с нами! (876)
Фёдор Гайда: Как произошло слово "украинцы" (273)
Расписание фотоэкспозиций "Зеленая Кременная" (165)
Река Северский Донец - главная водная артерия Восточной Украины (475)
Календар знаменних і пам’ятних дат на 2011 рік (317)
Кременское областное медицинское училище (361)
Друзья сайта
Наша аудитория
Курс валют
Статистика
Рейтинг сайтов Луганска и
Луганской области
Поиск по сайту
Категории раздела
Мои статьи [137]
Copyright Prikhod © 2019 Хостинг от uCoz