Кременная online
Пятница, 19.04.2019, 14:28
Меню сайта
Последние темы форума
СВИНГ (11)

Суши или пицца? (1)

нужен совет (1)

Торрент программка (3)

Кто куда едет отдыхать? (30)

НЬЮФЛУДИЛКА! (164)

кто в какой школе учился (57)

Живопись (16)

Последние фотографии
Последние объявления
[01.02.2018]
Сварные двери,решетки,ворота,ограды г.Кр...
[01.02.2018]
Натяжные потолки г.Северодонецк и регион
[01.02.2018]
Решетки на окна,двери,балконы г. Северод...
[01.02.2018]
Защитные Ролеты г.Северодонецк и Регион
[01.02.2018]
Пенопласт от производителя г.Северодонец...
[01.02.2018]
Жалюзи,москитные сетки от производителя ...
Наш опрос
4. Хто на вашу думку зможе очолити майбутню громаду?
Всего ответов: 431
Главная » Статьи » Мои статьи

Ми бачимо їх чи вони бачать нас?

Розповідями про паранормальні явища у наш час навряд чи кого здивуєш. Публікацій і телепередач на цю тему більш ніж достатньо. І все ж одна з них, що декілька разів виходила на каналі «1+1» під назвою «Особый взгляд. НЛО: операция «Сокрытие», як на мою думку, не тільки цікава, а й пізнавальна.
У ній йшлося про невпізнані літаючі об’єкти. Причому, говорили це на повному серйозі серйозні люди: військові льотчики, спеціалісти у галузі аерокосмічних досліджень. Спочатку слухав їх так - на піввуха. Аж бац - начебто знайоме обличчя. Генерал, із Зірочкою Героя. Пам’ять прискорено поворушила свої архіви. Так це ж генерал авіації Микола Антошкін! Зустрічався я з ним у лютому 1987-го. Навіть фотографувалися разом. Генерал Антошкін відзначився під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Це його вертольотчики виконували у Чорнобилі найскладніші завдання. Тоді один військовий поет навіть написав:
«Герой Советского Союза
Антошкин - храбрый генерал
Вел - на реактор...
В небе - с грузом -
И грозный атом замирал»...
Одна з останніх посад генерала - заступник командуючого Військово-Повітряних Сил Росії.
І ось бувалий генерал з екрана телевізора ділиться своїми враженнями від зустрічей з НЛО... Слухаю далі. А там таке! Не знаєш, як і вірити побаченому й почутому.
Начебто «літаючими тарілками» зацікавилися ще гітлерівці. Вони створили навіть спеціальний підрозділ, що займався збором окультних знань по усьому світові. Третій рейх намагався створити суперзброю. Припускають, нібито щось вони таки встигли зробити. Наприклад, ті ж «літаючі тарілки». Звичайно, дослідні зразки. Перед падінням фашистської Німеччини усі вони, як і секретні документи, що стосувалися «тарілок», були знищені. Побутує припущення, що деякі матеріали вдалося захопити американцям. І ті продовжили розробки.
Можливо тому випадки появи НЛО масово починають фіксуватися у повоєнний час. Тут є над чим поміркувати. Яке походження «літаючих тарілок»? Вони зроблені на Землі чи прилетіли з далеких світів? Чіткої відповіді ми не маємо й досі. Інформації стосовно НЛО, котра подавалася громадськості, замало, щоб робити остаточні висновки. Та, здається, більшість людей схильна вірити, що існує «щось», яке незбагненне для людського розуму.
Природа НЛО не з’ясована. Вони можуть рухатися з блискавичною швидкістю, раптово змінювати траєкторію польоту, виводити з ладу різноманітні прилади, якими оснащена військова техніка, й багато чого іншого.
Особливо «полюбляють» НЛО стежити за військовими базами, полігонами для випробувань новітньої зброї.
А деякі люди стверджують, що їх викрадали інопланетяни, котрі відвідують Землю на «літаючих тарілках».
Подібна історія колись нібито сталася з одним жителем Кремінної - колишнім шахтарем. Ще за часів Союзу.
А було діло так. Зібрався цей чоловік за покупками у Красний Лиман. Автобус відходив у 5.45. Рано-вранці чолов’яга, а живе він у районі «першої» шахти, вийшов з дому, зауважте, тверезий, як огірочок, і, щоб скоротити шлях, пішов через лісок понад річкою. Аж глядь - у ліску стоїть машина, схожа на «Волгу». Коли порівнявся з нею, дверцята машини відчинилися, і люди, що там сиділи, жестом за-просили його до кабіни. «Це, мабуть, хтось з моїх знайомих, - подумав чолов’яга. - Хочуть мене підвезти». Промовив: «Мені до автовокзалу». Люди в кабіні кивнули, погоджуючись. Без усяких задніх думок чоловік сів у машину. Роздивився, а то ніякий не автомобіль, а «бандура» якась! Різні кнопочки, важільці... Більше розгледіти не встиг - «вирубився». Розплющив очі - а він у невідомому місці. Не розуміє, де знаходиться. Видніються дивні конусоподібні споруди, дерева - не дерева, кактуси - не кактуси... Довкола крутяться зовсім не люди, а істоти з фігурами, схожими на людські. Поклали бідолаху на стіл, врубили світло і готують якісь інструменти. Страшно йому стало, а поворухнутися не може, наче паралізований. Узяли «гуманоїди» пристрій, що нагадував бор-машину, і давай своєму бранцеві дірку у лобі свердлити. Біль не відчувався. Тільки одна думка мучила: щось у голову хочуть запхнути чи щось звідти витягнути? «Хірурги» дірку у голові чимось замазали, а ранку обробили синьою рідиною. Далі - повний «відстій».
Очунявся чолов’яга біля автовокзалу у Красному Лимані. Годинник показує третю дня. Потроху прийшов у себе. Згадав про дірку у голові. Мерщій до кіоска, купив дзеркальце. Дивиться, а дірки немає. Залишилася ледве помітна червона цяточка з блакитним кільцем навколо неї. За декілька годин вона зникла. Повернувся шахтар додому, а про свою пригоду нікому не розповідав. Ще б пак! У кращому випадку, засміяли б!
Інший випадок. Увечері 17 квітня 1991 року багато очевидців спостерігали за польотом НЛО над Кремінною. За їх словами, то була куля, що випромінювала холодне світло. Летіла вона точнісінько над центром міста у північно-західному напрямку з неймовірною швидкістю. Погода стояла абсолютно безвітряна. Об’єкт кілька разів різко змінював траєкторію польоту: під кутом 90 градусів падав униз, а потім рухався паралельно земній поверхні. Це було схоже на жаб’ячі стрибки.
Якось, це розповів мій знайомий Сашко, котрий працює зв’язківцем, повертався він додому з озера Підпісочного. Його увагу привернули незнайомці, що розгортали поблизу водоймища якусь апаратуру. Коли хлопець поцікавився, що то воно таке, ті диваки назвалися уфологами. Мовляв, приїхали на Підпісочне вивчати аномальні явища. Отакої! Було це у 1990-х роках.
Саме ж уфологія, котру в СРСР довго не визнавали і над якою підсміювалися усі, кому не ліньки, займається «літаючими тарілками». Цікаво, чим же ті уфологи у нас «поживилися»?
Та повернемося до подій більш відомих. Свого часу широкого розголосу набув так званий Розуельський інцидент, що стався у США. Тоді у пресу просочилася інформація, що 2 липня 1947 року у штаті Нью-Мексіко, біля містечка Розуел, розбився корабель інопланетян. Його уламки стали об’єктом ретельних досліджень військових. Можливо, вони щось і перейняли з позаземних технологій. Існує й інша думка. Усе це «утка», випущена для того, щоб відволікти увагу громадськості і можливого супротивника - СРСР - від робіт зі створення надсекретної зброї. Такої, про яку ми й гадки не маємо.
У передачі «Особый взгляд» мимохідь було згадано, що американці збудували на Алясці секретну установку HAARP, за допомогою якої можуть впливати на ноосферу, тобто на оболонку Землі. Цій установці приписують виникнення усяких природних катаклізмів і... появу НЛО - загадкових плазмових об’єктів. Уявіть собі: накрутили гвинтик - десь тайфун закрутив або якись континент трясонуло, чи морозяки вдарили... На повну потужність винахід не включають - бояться, щоб ще чого доброго, Земля з осі не зійшла. Аналогічну установку, тільки набагато слабшу, створили були і в СРСР. Вона називалася «Сура». Та усе це вкрито щільним покривом таємничості. Як тут не згадати англійців. Вони говорять, що якщо до вас стукають у двері о дванадцятій ночі, ніхто не забороняє вам думати, що до вас у гості завітала англійська королева. Та логічніше було б припустити, що то ваш сусід прийшов за сірниками.
А невпізнані літаючі об’єкти продовжують будоражити нашу уяву. Вони з’являються то тут, то там. Таких фактів занадто багато. Визнавати їх чи ні? Коли факти не вписуються у рамки загальновизнаної теорії, то винуваті у цьому, напевно, не факти, а сама теорія. Тоді хто ж то літає у нашому небі? І хто за ким спостерігає: ми за кимось чи хтось за нами?
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО.
Категория: Мои статьи | Добавил: Professor (08.07.2010)
Просмотров: 989 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
09.07.2010 Спам
1. (Arik)
Quote (Professor)
Тут є над чим поміркувати. Яке походження «літаючих тарілок»?
Ось яке.

Вряди-годи трапиться у тарільці з звичайнісінькими грибами один галюциногенний, і вже летять по небу інопланетяни

Quote (Professor)
Якось, це розповів мій знайомий Сашко, котрий працює зв’язківцем, повертався він додому з озера Підпісочного. Його увагу привернули незнайомці, що розгортали поблизу водоймища якусь апаратуру...

Цікаво, що ж то за апаратура така.
Мабуть дуже секретна. Мабуть, ще за часи війни партизанами захована.

Quote (Professor)
Коли хлопець поцікавився, що то воно таке, ті диваки назвалися уфологами. Мовляв, приїхали на Підпісочне вивчати аномальні явища. Отакої!

Знаємо ми, що то за уфологи були. Один з них потім став у Києві мєром
Нещодавно міліція такого уфолога спіймала
http://kremennaya.ucoz.ua/news....-05-425
Він, капостний, готувався до контактів з прибульцями.

Але, не пощастило.


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Кто здесь
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Сегодня здесь были
Наши именинники
рівноденник(27), apoxmowspiott(34), UXJames(41), Rodjerpype(44), Ruslan(41)
Наши статьи
Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури оприлюднює графік прийому громадян за місцем їх роботи у лютому 2016 року (1038)
Попереджений – «озброєний»! (747)
Прийом запитувачів у Кремінському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури (738)
Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури оприлюднює графік прийому громадян за місцем їх роботи у січні 2016 року (1120)
Графік прийому громадян прокуратурою Кремінського району Луганської області за місцем їх роботи у листопаді 2015 року (733)
Відкладення виконання вироку на певний строк (888)
Розгляд електронних звернень громадян і звернень, отриманих на «гарячу лінію» прокуратурою Кремінського району (753)
Незнання законів не звільняє від відповідальності (777)
Стан додержання прав неповнолітніх при доставленні та адміністративному затриманні (689)
Графік прийому громадян прокуратурою Кремінського району Луганської області за місцем їх роботи у жовтні 2015 року (701)
Наслідки невиконання кримінального покарання у вигляді штрафу (901)
Наши файлы
День Народження Грушевського (30)
Природоохоронні об’єкти Кремінщини (205)
Інвестиційний паспорт кремінський район луганської області 2012р (307)
Харьковские казаки. Том 1, книга 2. Альбовский Е. 1915 (146)
Харьковские казаки. Том 1, книга 1. Альбовский Е. 1914 (188)
Память, которая всегда с нами! (876)
Фёдор Гайда: Как произошло слово "украинцы" (273)
Расписание фотоэкспозиций "Зеленая Кременная" (165)
Река Северский Донец - главная водная артерия Восточной Украины (475)
Календар знаменних і пам’ятних дат на 2011 рік (317)
Кременское областное медицинское училище (361)
Друзья сайта
Наша аудитория
Курс валют
Статистика
Рейтинг сайтов Луганска и
Луганской области
Поиск по сайту
Категории раздела
Мои статьи [137]
Copyright Prikhod © 2019 Хостинг от uCoz